Len tri slová pre vysvetlenie celej „problematiky“: porovnávať, porovnávať, porovnávať. Každá poisťovňa má svoj vlastný model ako vypočítať výšku PZP ceny pre konkrétne auto. Berú do úvahy viac faktorov. Samozrejme výkon auta, rok výroby, značku, ale aj vek vodiča, jeho trvalý pobyt a aj ako dlho nemal nehodu na ceste. Tieto všetky premenné sú súčasťou vzorca, ktorý vypočíta konečnú cenu. Preto je ideálne zistiť ponuky od všetkých poisťovní. Ale kde na to vziať čas a chodiť po všetkých poisťovniach zvlášť?

Nemusí ho nikde hľadať ani si brať dovolenku v práci. Stačí využiť modernú dobu a výdobytky 21. storočia. a kliknúť na PZP kalkulačku. Tá Vám ušetrí dni času a nájde to najvýhodnejšiu ponuku. Pozor! Tam to všetko ešte ani zďaleka nekončí. Kalkulačka Vám dokonca poradí aké výhody má kde ktorá poisťovňa najmä z hľadiska pripoistení a asistenčných služieb. Takže žiadne mrhanie časom v dlhých radoch. Všetko z tepla domova a cez internet online. Výsledok máte ihneď zobrazený na Vašom monitore a už je len na Vás, ktorú ponuku si vyberiete. Najlacnejšie a najlepšie PZP získate online. Neplaťte provízie finančným agentom. Vybavte všetko cez internet. Dokumenty s bielou kartou dostanete na email.

PZP ceny, všetky ceny zastrešené pod jednou jedinou kalkulačkou. Výpočet ceny PZP nebol nikdy taký ľahký. Zvládnu to aj menej počítačovo zdatní ľudia. Stačí vedieť číslo evidenčnej tabuľky auta. Ostatok za Vás zistí kalkulačka a to všetko zadarmo a nezáväzne! Kalkulačku nájdete tutok: https://www.poistit.sk/pzp-kalkulacka/